Naprosté dno! Bývalá elitní tenistka zlomila smutný rekord

Sport.cz | Sport

V tenise dosáhla na výsledky, o kterých se většině hráček může jen zdát. Byla 22. tenistkou na světě, vyhrála tři singlové turnaje na okruhu WTA, na odměnách si vydělala přes 10 milionů dolarů. Přesto si teď čínská tenistka Šuaj Čang připsala smutný rekord. Na probíhajícím turnaji v Cincinnati totiž prohrála svůj 22. singlový zápas v řadě, čímž mimo jiné překonala i 24 let starý rekord z mužského okruhu ATP.

Zdroj: Sport.cz

Zobrazit celý článek

Podobné články

iDnes.cz | 29. 09. 2024 00:05:09 | Sport

Vítězové všech tří Grand Tour v sezoně, kteří posbírali za letošek dohromady třicet triumfů. Tak silnou dvojicí ve startovní listině se může na světovém cyklistickém šampionátu pochlubit slovinský nár ... ..

Zdroj: iDnes.cz

iDnes.cz | 28. 09. 2024 23:40:10 | Sport

Fotbalisté Barcelony v osmém kole španělské ligy poprvé zaváhali. Na hřišti Pamplony prohráli 2:4, když výhru domácích dvěma góly řídil Ante Budimir. Poprvé v ročníku vyhrálo Getafe, které porazilo Al ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 23:25:21 | Sport

Barcelona poprvé v ligovém ročníku prohrála. V 8. kole španělské ligy ji jasně přehrála Pamplona, která dokázala skórovat hned čtyřikrát. Dvakrát se prosadil Ante Budimir Vedoucí tým tabulky dvěma g ... ..

Zdroj: Ceskatelevize.cz

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 22:55:16 | Sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli duel mistrovských týmů z posledních dvou sezon v Opavě jasně 94:75 a připsali si v lize druhou výhru. Bezchybnou bilanci má v novém ročníku také Děčín, který si proti ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 22:50:08 | Sport

Úřadující šampionky Šelmy Brno na úvod nového extraligového ročníku zaváhaly na hřišti Prostějova. Obhájkyně titulu ztratily ve šlágru prvního kola s týmem jedenáctinásobných mistryň, které před sezon ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 22:35:12 | Sport

Volejbalisté mistrovských Českých Budějovic nedokázali ani ve druhém zápase nové sezony naplno bodovat. V domácím duelu s Benátkami nad Jizerou nevyužili stejně jako v úvodním kole ve Zlíně vedení 2:0 ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 22:15:21 | Sport

Plochodrážní Grand Prix v Toruni opanoval polský jezdec Bartosz Zmarzlik před Dánem Leonem Madsenem. Zmarzlik tak získal doma v Polsku titul mistra světa. Podniku se účastnil i český závodník Jan Kv ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 22:10:19 | Sport

iDnes.cz | 28. 09. 2024 22:05:08 | Sport

Na parkovišti místy bláto a keře zablácené zhruba do 140 centimetrů dávají tušit, že víceúčelová hala v Opavě byla zalitá vodou. Po dvou týdnech od ničivých povodní se v ní domácí basketbalisté utkali ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:55:18 | Sport

Plochodrážní Grand Prix v Toruni opanoval polský jezdec Bartosz Zmarzlik. Ten tak získal doma v Polsku titul mistra světa. Podniku se účastnil i český závodník Jan Kvěch, který předvedl skvělý výkon ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:50:19 | Sport

..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 21:45:10 | Sport

Florbalisté Liberce zvítězili ve 3. kole superligy v souboji dosud stoprocentně úspěšných celků na hřišti Pardubic 9:8 v prodloužení a udrželi se v čele tabulky. V neděli je ale v případě vítězství v ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:30:28 | Sport

Až do 8. kola španělské fotbalové ligy muselo Getafe čekat na první vítězství. To si připsalo v zápase s Alavésem, který porazili 2:0. Naopak se vůbec nedařilo Valencii, která podlehla 0:3 San Sebas ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:15:23 | Sport

Fotbalisté Liberce v 10. kole první ligy zvítězili po obratu ve druhé půli na hřišti pražské Dukly 4:1. Nováčka soutěže poslal do vedení už ve druhé minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Jakub ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 21:15:11 | Sport

Hokejisté Sokolova vyhráli v 6. kole první ligy doma nad Přerovem 3:1 a drží se v čele tabulky o bod před druhou Porubou a třetím Vsetínem, který má ale ještě jeden zápas k dobru. Poruba zdolala Třebí ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 21:05:07 | Sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli duel mistrovských týmů z posledních dvou sezon v Opavě jasně 94:75 a připsali si v lize druhou výhru. Bezchybnou bilanci má v novém ročníku také Děčín, který si proti Ji ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 20:35:07 | Sport

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v odvetě čtvrtfinále Poháru mistrů na hřišti švýcarského Zugu United 10:3 a postoupili mezi nejlepší čtyři. Minulý týden v neděli v prvním duelu doma svěřenci finsk ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 20:30:30 | Sport

Juventus Turín zvítězil v 6. kole italské fotbalové ligy na hřišti FC Janov 3:0 a posunul se do čela neúplné tabulky. V duelu, který se po středečních výtržnostech fanoušků v pohárovém janovském der ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 20:05:07 | Sport

Basketbalistky USK Praha vstoupily do nové ligové sezony vysokou výhrou 93:50 nad Chomutovem. Dvanácti body se na vítězství podílela Valériane Ayayiová a překonala hranici tisíce bodů v nejvyšší soutě ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:45:21 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:45:20 | Sport

Žižkov se ve druhé lize dočkal po šesti týdnech výhry, když v 11. kole jasně přehrál 4:1 Opavu. Dvě branky a asistenci si připsal bývalý reprezentační útočník Tomáš Necid, který v sezoně skóroval už ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:35:16 | Sport

Po dvou porážkách Frýdek-Místek zabral a v 6. kole první ligy zvítězil na ledě Litoměřic 3:2. Hosté prohrávali 0:1, ale ve třetí třetině rozhodli o výhře Tomáš Šilar a Adam Cedzo. Zlín v gólové přes ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:25:17 | Sport

iRozhlas.cz | 28. 09. 2024 19:20:10 | Sport

Fotbalisté Sparty prohráli na vlastním stadionu poprvé od loňského května. Po 21 zápasech bez porážky podlehli Olomouci 2:3 a v neděli jim rival Slávie může v čele tabulky utéct na rozdíl tří bodů. „O ... ..

Zdroj: iRozhlas.cz

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:15:20 | Sport

Tomáš Souček zařídil fotbalistům West Hamu remízu 1:1 na hřišti Brentfodu a 29. gólem v anglické Premier League překonal bilanci Milana Baroše. Z Čechů se v anglické nejvyšší soutěži častěji prosadi ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:10:19 | Sport

Kompletním 6. kolem pokračuje program první ligy. V tabulce páté Litoměřice se střetávají s devátým Frýdkem-Místkem. Domácí Severočeši přišli v minulém duelu o třízápasovou vítěznou sérii, hosté pro ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:05:18 | Sport

Plochodrážní Grand Prix pokračuje dalším dílem v Polsku. Přímý přenos závodu světového šampionátu na ploché dráze z Toruně sledujte na ČT sport a ČT sport Plus. ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:00:33 | Sport

Opožděný start do ligy vyšel v týdnu Opavě, která zvítězila na palubovce Pardubic, ve třetím kole basketbalové NBL ale narazila. Nad její síly byl Nymburk, který zvítězil v Opavě 94:75. Připravujeme ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 18:50:11 | Sport

Doma vyhráli čtyři z pěti utkání, ale venku ještě nezískali ani bod. Hradečtí fotbalisté zkusí nelichotivou bilanci změnit v 10. kole Chance ligy na půdě Jablonce. Zápas má výkop v 19 hodin a sledovat ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 18:45:20 | Sport

iRozhlas.cz | 28. 09. 2024 18:40:10 | Sport

V desátém kole nejvyšší české fotbalové ligy proti sobě nastoupí kluby, které v tabulce dělí pouhý jeden bod. Posunout se na šesté místo se pokusí fotbalisté Jablonce, kteří vyzvou Hradec Králové. Utk ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 18:30:27 | Sport

Tomáš Čvančara v 5. kole německé fotbalové ligy rozhodl gólem v šesté nastavené minutě o vítězství Mönchengladbachu 1:0 nad Unionem Berlín. Český útočník skóroval poprvé v sezoně a v bundeslize to b ... ..

Předposlední zastávku SP v horských kolech hostí Lake Placid a o úvod programu se postaral short track. V ženském závodě triumfovala Sina Freiová, která v posledním kole utrhla všechny soupeřky. I m ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 18:15:20 | Sport

iDnes.cz | 28. 09. 2024 18:15:10 | Sport

Golfistka Tereza Melecká obsadila na turnaji Ladies European Tour v Deauville po vydařeném třetím kole dělené 15. místo. Druhá česká hráčka Sára Kousková, která minulý týden dosáhla díky třetímu místu ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 18:05:07 | Sport

Dlouhodobě nejlepší český skokan na lyžích Roman Koudelka při prvním startu v letní sezoně obsadil na Grand Prix v rakouském Hinzenbachu desáté místo. Po prvním kole byl dokonce pátý, ale druhý skok m ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 17:50:09 | Sport

Tomáš Čvančara rozhodl v 5. kole německé ligy o výhře Mönchengladbachu na hřišti Unionu Berlín 1:0 Gól dal v šesté nastavené minutě. Sobotní program uzavírá šlágr mezi Bayernem Mnichov a Bayerem Lever ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 17:45:10 | Sport

Titul mistryně světa v silničním závodě elitní kategorie žen obhájila belgická cyklistka Lotte Kopecká. Stříbro získala na šampionátu v Curychu Američanka Chloé Dygertová, bronz si vyjela Italka Elisa ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:35:17 | Sport

Inter Milán v 6. kole italské fotbalové ligy zvítězil na hřišti Udine 3:2 a po třech soutěžních zápasech se dočkal výhry. Dvěma góly se na tom podílel argentinský útočník Lautaro Martínez. Budoucí s ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:30:28 | Sport

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:25:16 | Sport

..

Bikeři i bikerky bojují o vítězství v short tracku v rámci předposlední zastávky SP horských kol v americkém Lake Placid. Ten už absolvovali závodníci do 23 let a velký úspěch pro české barvy zaznam ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 17:20:09 | Sport

České házenkářky v závěrečném druhém utkání přípravného turnaje O štít města Chebu porazily Island 26:21 a po páteční úvodní porážce s Polskem si připsaly první vítězství v nové sezoně. Svěřenkyně nor ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:10:18 | Sport

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:00:32 | Sport

České házenkářky v závěrečném utkání na přípravném turnaji O štít města Chebu porazily Island 26:21 a připsaly si první vítězství v sezoně. ..

Závod s hromadným startem na mistrovství světa v silniční cyklistice na 154 kilometrů z Usteru do Curychu zvládla nejlépe Lotte Kopecká z Belgie a obhájila titul. V deštivém dni vyhrála v přetaktizo ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 16:55:14 | Sport

Opožděný start do ligy vyšel v týdnu Opavě, která zvítězila na palubovce Pardubic 83:76. Tentokrát čeká Opavu basketbalový kolos z Nymburku. Přímý přenos sledujte na ČT sport Plus, později i na ČT s ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 16:40:18 | Sport

Velký úspěch zaznamenala na SP v Lake Placid česká bikerka Simona Spěšná. V rámci short tracku do 23 let dojela na skvělém třetím místě. Před ní dokázaly dokončit pouze Němka Kira Böhmová a Kanaďank ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 16:10:21 | Sport

Fotbalisté Manchesteru City v 6. kole anglické ligy hráli na hřišti Newcastlu nerozhodně 1:1 a po druhé remíze za sebou mohou přijít o vedení v tabulce. Poprvé v ligové sezoně vyšel gólově naprázdno ... ..

iRozhlas.cz | 28. 09. 2024 16:05:06 | Sport

Fotbalisté Liberce v desátém kole první ligy zvítězili po obratu ve druhé půli na hřišti pražské Dukly 4:1. Nováčka soutěže poslal do vedení už ve druhé minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Jak ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 15:50:18 | Sport

iDnes.cz | 28. 09. 2024 15:50:09 | Sport

Ve středu překvapivě vypadli z Kroměříží (0:1) z MOL Cupu, teď už musí přepnout na ligovou soutěž. Fotbalisté Karviné hrají v 10. kole na půdě Slovácka, zápas můžete od 16 hodin sledovat v podrobné on ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 15:45:18 | Sport

Brit Elfyn Evans je ve vedení po první etapě Chilské rallye. Náskok má však těsný, druhý Estonec Otta Tänaka na něj ztrácí tři vteřiny. Tänaka nejdříve v cíli vedl o čtyři desetiny, ale pořadatelé n ... ..