Jako rybička. Sinner po zranění kraloval generálce na US Open

Sport.cz | Sport

Italský tenista Jannik Sinner porazil ve finále turnaje v Cincinnati Američana Francese Tiafoea 7:6, 6:2 a upevnil si post světové jedničky. Díky triumfu v generálce na US Open získal pátý letošní a celkově 15. titul.

Zdroj: Sport.cz

Zobrazit celý článek

Podobné články

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 23:25:21 | Sport

Barcelona poprvé v ligovém ročníku prohrála. V 8. kole španělské ligy ji jasně přehrála Pamplona, která dokázala skórovat hned čtyřikrát. Dvakrát se prosadil Ante Budimir Vedoucí tým tabulky dvěma g ... ..

Zdroj: Ceskatelevize.cz

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 22:55:16 | Sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli duel mistrovských týmů z posledních dvou sezon v Opavě jasně 94:75 a připsali si v lize druhou výhru. Bezchybnou bilanci má v novém ročníku také Děčín, který si proti ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 22:50:08 | Sport

Úřadující šampionky Šelmy Brno na úvod nového extraligového ročníku zaváhaly na hřišti Prostějova. Obhájkyně titulu ztratily ve šlágru prvního kola s týmem jedenáctinásobných mistryň, které před sezon ... ..

Zdroj: iDnes.cz

iDnes.cz | 28. 09. 2024 22:35:12 | Sport

Volejbalisté mistrovských Českých Budějovic nedokázali ani ve druhém zápase nové sezony naplno bodovat. V domácím duelu s Benátkami nad Jizerou nevyužili stejně jako v úvodním kole ve Zlíně vedení 2:0 ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 22:15:21 | Sport

Plochodrážní Grand Prix v Toruni opanoval polský jezdec Bartosz Zmarzlik před Dánem Leonem Madsenem. Zmarzlik tak získal doma v Polsku titul mistra světa. Podniku se účastnil i český závodník Jan Kv ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 22:10:19 | Sport

iDnes.cz | 28. 09. 2024 22:05:08 | Sport

Na parkovišti místy bláto a keře zablácené zhruba do 140 centimetrů dávají tušit, že víceúčelová hala v Opavě byla zalitá vodou. Po dvou týdnech od ničivých povodní se v ní domácí basketbalisté utkali ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:55:18 | Sport

Plochodrážní Grand Prix v Toruni opanoval polský jezdec Bartosz Zmarzlik. Ten tak získal doma v Polsku titul mistra světa. Podniku se účastnil i český závodník Jan Kvěch, který předvedl skvělý výkon ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:50:19 | Sport

..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 21:45:10 | Sport

Florbalisté Liberce zvítězili ve 3. kole superligy v souboji dosud stoprocentně úspěšných celků na hřišti Pardubic 9:8 v prodloužení a udrželi se v čele tabulky. V neděli je ale v případě vítězství v ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:30:28 | Sport

Až do 8. kola španělské fotbalové ligy muselo Getafe čekat na první vítězství. To si připsalo v zápase s Alavésem, který porazili 2:0. Naopak se vůbec nedařilo Valencii, která podlehla 0:3 San Sebas ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 21:15:23 | Sport

Fotbalisté Liberce v 10. kole první ligy zvítězili po obratu ve druhé půli na hřišti pražské Dukly 4:1. Nováčka soutěže poslal do vedení už ve druhé minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Jakub ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 21:15:11 | Sport

Hokejisté Sokolova vyhráli v 6. kole první ligy doma nad Přerovem 3:1 a drží se v čele tabulky o bod před druhou Porubou a třetím Vsetínem, který má ale ještě jeden zápas k dobru. Poruba zdolala Třebí ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 21:05:07 | Sport

Basketbalisté Nymburka vyhráli duel mistrovských týmů z posledních dvou sezon v Opavě jasně 94:75 a připsali si v lize druhou výhru. Bezchybnou bilanci má v novém ročníku také Děčín, který si proti Ji ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 20:35:07 | Sport

Florbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v odvetě čtvrtfinále Poháru mistrů na hřišti švýcarského Zugu United 10:3 a postoupili mezi nejlepší čtyři. Minulý týden v neděli v prvním duelu doma svěřenci finsk ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 20:30:30 | Sport

Juventus Turín zvítězil v 6. kole italské fotbalové ligy na hřišti FC Janov 3:0 a posunul se do čela neúplné tabulky. V duelu, který se po středečních výtržnostech fanoušků v pohárovém janovském der ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 20:05:07 | Sport

Basketbalistky USK Praha vstoupily do nové ligové sezony vysokou výhrou 93:50 nad Chomutovem. Dvanácti body se na vítězství podílela Valériane Ayayiová a překonala hranici tisíce bodů v nejvyšší soutě ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:45:21 | Sport

..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:45:20 | Sport

Žižkov se ve druhé lize dočkal po šesti týdnech výhry, když v 11. kole jasně přehrál 4:1 Opavu. Dvě branky a asistenci si připsal bývalý reprezentační útočník Tomáš Necid, který v sezoně skóroval už ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:35:16 | Sport

Po dvou porážkách Frýdek-Místek zabral a v 6. kole první ligy zvítězil na ledě Litoměřic 3:2. Hosté prohrávali 0:1, ale ve třetí třetině rozhodli o výhře Tomáš Šilar a Adam Cedzo. Zlín v gólové přes ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:25:17 | Sport

iRozhlas.cz | 28. 09. 2024 19:20:10 | Sport

Fotbalisté Sparty prohráli na vlastním stadionu poprvé od loňského května. Po 21 zápasech bez porážky podlehli Olomouci 2:3 a v neděli jim rival Slávie může v čele tabulky utéct na rozdíl tří bodů. „O ... ..

Zdroj: iRozhlas.cz

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:15:20 | Sport

Tomáš Souček zařídil fotbalistům West Hamu remízu 1:1 na hřišti Brentfodu a 29. gólem v anglické Premier League překonal bilanci Milana Baroše. Z Čechů se v anglické nejvyšší soutěži častěji prosadi ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:10:19 | Sport

Kompletním 6. kolem pokračuje program první ligy. V tabulce páté Litoměřice se střetávají s devátým Frýdkem-Místkem. Domácí Severočeši přišli v minulém duelu o třízápasovou vítěznou sérii, hosté pro ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:05:18 | Sport

Plochodrážní Grand Prix pokračuje dalším dílem v Polsku. Přímý přenos závodu světového šampionátu na ploché dráze z Toruně sledujte na ČT sport a ČT sport Plus. ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 19:00:33 | Sport

Opožděný start do ligy vyšel v týdnu Opavě, která zvítězila na palubovce Pardubic, ve třetím kole basketbalové NBL ale narazila. Nad její síly byl Nymburk, který zvítězil v Opavě 94:75. Připravujeme ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 18:50:11 | Sport

Doma vyhráli čtyři z pěti utkání, ale venku ještě nezískali ani bod. Hradečtí fotbalisté zkusí nelichotivou bilanci změnit v 10. kole Chance ligy na půdě Jablonce. Zápas má výkop v 19 hodin a sledovat ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 18:45:20 | Sport

iRozhlas.cz | 28. 09. 2024 18:40:10 | Sport

V desátém kole nejvyšší české fotbalové ligy proti sobě nastoupí kluby, které v tabulce dělí pouhý jeden bod. Posunout se na šesté místo se pokusí fotbalisté Jablonce, kteří vyzvou Hradec Králové. Utk ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 18:30:27 | Sport

Tomáš Čvančara v 5. kole německé fotbalové ligy rozhodl gólem v šesté nastavené minutě o vítězství Mönchengladbachu 1:0 nad Unionem Berlín. Český útočník skóroval poprvé v sezoně a v bundeslize to b ... ..

Předposlední zastávku SP v horských kolech hostí Lake Placid a o úvod programu se postaral short track. V ženském závodě triumfovala Sina Freiová, která v posledním kole utrhla všechny soupeřky. I m ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 18:15:20 | Sport

iDnes.cz | 28. 09. 2024 18:15:10 | Sport

Golfistka Tereza Melecká obsadila na turnaji Ladies European Tour v Deauville po vydařeném třetím kole dělené 15. místo. Druhá česká hráčka Sára Kousková, která minulý týden dosáhla díky třetímu místu ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 18:05:07 | Sport

Dlouhodobě nejlepší český skokan na lyžích Roman Koudelka při prvním startu v letní sezoně obsadil na Grand Prix v rakouském Hinzenbachu desáté místo. Po prvním kole byl dokonce pátý, ale druhý skok m ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 17:50:09 | Sport

Tomáš Čvančara rozhodl v 5. kole německé ligy o výhře Mönchengladbachu na hřišti Unionu Berlín 1:0 Gól dal v šesté nastavené minutě. Sobotní program uzavírá šlágr mezi Bayernem Mnichov a Bayerem Lever ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 17:45:10 | Sport

Titul mistryně světa v silničním závodě elitní kategorie žen obhájila belgická cyklistka Lotte Kopecká. Stříbro získala na šampionátu v Curychu Američanka Chloé Dygertová, bronz si vyjela Italka Elisa ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:35:17 | Sport

Inter Milán v 6. kole italské fotbalové ligy zvítězil na hřišti Udine 3:2 a po třech soutěžních zápasech se dočkal výhry. Dvěma góly se na tom podílel argentinský útočník Lautaro Martínez. Budoucí s ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:30:28 | Sport

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:25:16 | Sport

..

Bikeři i bikerky bojují o vítězství v short tracku v rámci předposlední zastávky SP horských kol v americkém Lake Placid. Ten už absolvovali závodníci do 23 let a velký úspěch pro české barvy zaznam ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 17:20:09 | Sport

České házenkářky v závěrečném druhém utkání přípravného turnaje O štít města Chebu porazily Island 26:21 a po páteční úvodní porážce s Polskem si připsaly první vítězství v nové sezoně. Svěřenkyně nor ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:10:18 | Sport

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 17:00:32 | Sport

České házenkářky v závěrečném utkání na přípravném turnaji O štít města Chebu porazily Island 26:21 a připsaly si první vítězství v sezoně. ..

Závod s hromadným startem na mistrovství světa v silniční cyklistice na 154 kilometrů z Usteru do Curychu zvládla nejlépe Lotte Kopecká z Belgie a obhájila titul. V deštivém dni vyhrála v přetaktizo ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 16:55:14 | Sport

Opožděný start do ligy vyšel v týdnu Opavě, která zvítězila na palubovce Pardubic 83:76. Tentokrát čeká Opavu basketbalový kolos z Nymburku. Přímý přenos sledujte na ČT sport Plus, později i na ČT s ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 16:40:18 | Sport

Velký úspěch zaznamenala na SP v Lake Placid česká bikerka Simona Spěšná. V rámci short tracku do 23 let dojela na skvělém třetím místě. Před ní dokázaly dokončit pouze Němka Kira Böhmová a Kanaďank ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 16:10:21 | Sport

Fotbalisté Manchesteru City v 6. kole anglické ligy hráli na hřišti Newcastlu nerozhodně 1:1 a po druhé remíze za sebou mohou přijít o vedení v tabulce. Poprvé v ligové sezoně vyšel gólově naprázdno ... ..

iRozhlas.cz | 28. 09. 2024 16:05:06 | Sport

Fotbalisté Liberce v desátém kole první ligy zvítězili po obratu ve druhé půli na hřišti pražské Dukly 4:1. Nováčka soutěže poslal do vedení už ve druhé minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Jak ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 15:50:18 | Sport

iDnes.cz | 28. 09. 2024 15:50:09 | Sport

Ve středu překvapivě vypadli z Kroměříží (0:1) z MOL Cupu, teď už musí přepnout na ligovou soutěž. Fotbalisté Karviné hrají v 10. kole na půdě Slovácka, zápas můžete od 16 hodin sledovat v podrobné on ... ..

Ceskatelevize.cz | 28. 09. 2024 15:45:18 | Sport

Brit Elfyn Evans je ve vedení po první etapě Chilské rallye. Náskok má však těsný, druhý Estonec Otta Tänaka na něj ztrácí tři vteřiny. Tänaka nejdříve v cíli vedl o čtyři desetiny, ale pořadatelé n ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 15:35:07 | Sport

Sedm porážek a jediná výhra. Tepličtí fotbalisté chtějí v 10. kole Chance ligy proti Pardubicím vylepšit svou nelichotivou bilanci v aktuální sezoně. Zápas má výkop v 16 hodin a sledovat ho můžete v p ... ..

iDnes.cz | 28. 09. 2024 14:35:07 | Sport

Hvězdný lyžař Marcel Hirscher se může při zahajovacím závodě v Söldenu vrátit po pěti letech do Světového poháru, mezinárodní federace FIS potvrdila jeho účast schválením divoké karty. Novinka, která ... ..